Velilerimizin Yorumları

SEMANUR SAĞIRKAYA

 

Mutlu ve huzurlu anlar yaşadığımız çocuklarımızı; ülkemize, ailesine, dünyaya karşı sorumluluklarını bilen birey yetiştirme gayreti içinde olduğunuz için çocukların ufkunu geliştiren her yönden gelişimlerini destekleyen yolu yolumuz olan Mustafa Kemal ‘in izinden ayrılmayan Atatürkçü yeni nesiller yetiştirmeyi amaç edinen bir okul olduğunuz için tüm özel günleri anlam ve önemiyle çocuklara hissettiren yenilikçi bir okul olduğunuz için okul kurucumuz Dilber Hanım’ın bilgisi, eğitimi, konuya hâkim olması profesyonelliği ve en önemlisi çözüm odaklı olması Atael çatısı altında olma sebeplerimdendir. Sevgili öğretmenlerimize ve tüm Atael ailesine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız, başarılarınız daim olsun. Sevgiler.

 

ÖZNUR YİĞİTER

 

Çocuğum için en doğru eğitim kurumunu ararken Atael Koleji ile yollarımız kesişti. Bu dinamik eğitim yolunda 7 yıldır birlikte yürüdüğümüz değerli Atael ailesine bize kattıkları güzellikler için çok teşekkürler.

 

SELDA BELKAYA

 

Okula ilk kayıt yaptırırken ki samimiyetini yıllar boyunca korumayı başarabilen, kurumdan ziyade bir ailedir Atael Koleji. Çocuklarımızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğimiz bir yuva olan Atael öğretmenlerin sıcaklığını ve yakınlığını her daim hissettiğimiz güzide bir okuldur. Atael Koleji değerli eğitim kadrosu ve nitelikli öğrencileriyle seçkin bir okul olmayı başarmıştır.

 

SELDA TÜRKEŞ

 

Yıl 2012. İlk göz ağrısı oğlumuzun okul seçiminde her ebeveyn gibi kafamızda soru işaretleri vardı. Görüşmelerde uçuşan soru işaretleri yerini gülen yüzlere bıraktı. Oğlumuz akademik bilgileri nasılsa öğrenecekti ama sosyal gelişim de bizim için çok önemliydi. Yıl 2019 oğlum 6. sınıfta. Başarı ve katılım belgelerimiz evimizin en güzel köşelerinde. Tamamen okul yönetiminin destekleri gönlü güzel öğretmen ve öğrencilerin katkıları ile düzenlenen Sanat Gecesinde gurur, mutluluk duygu geçişleriyle dolu inanılmaz bir gece yaşadık. Bu güzel hikâyeden küçük oğlumu mahrum edemezdim. Yıl 2018. Atael Anaokulu açıldı. Artık abi kardeş Atael Kolejindeyiz. İyiki varsınız. Her şey için çok teşekkür ederim.

 

ASLI SOY

 

Her iki çocuğumunda kreşten bu yana devam ettiği okul. Okulumuzda çocuklarımızla birlikte büyüdü. Şimdi çocuklarım ortaokulda. Geriye dönüp baktığımda o kadar çok anı biriktirmişiz ki. Güvenle gönderdiğim gözümün arkada kalmadığı çocuklarımın da mutlu olduğu hatta okula onları almaya gittiğimde gelmek istemeyip biraz daha deyip beni beklettikleri ikinci bir evimiz. Bir anne olarak çocuklarımın mutluluğu her şeyden önemli. Mutlu bir çocuğun derslerinde de başarılı olacağına inanıyorum. Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece büyük icatlar ve ilerlemeler hiçtir. (EİNSTEİN)